Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7


17 15 14 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 16 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 6 » Святкування Дня вчителя
11:51
Святкування Дня вчителя


        Велика і дружня родина Вовчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 - учні, батьки та вчителі щорічно збираються на свято, щоб разом відзначити цей прекрасний та хвилюючий день. Цього року також відбувся концерт за участю учнів школи. До стін рідної школи завітали  вчителі-пенсіонери: Глєбова Діана Володимирівна, Краснікова Валентина Петрівна, Гордієнко Ольга Йосипівна, Сироватська Валентина Наумівна, Литовченко Любов Іванівна, Романцова Раїса Дем’янівна, Яковенко Світлана Іванівна.

             

Позитивні емоції та хороший настрій всіх присутніх був забезпечений талановитими учнями. Впродовж свята величні слова шани та подяки лунали на адресу вчителів за турботу, любов та тепло, яке вони щоденно дарують своїм вихованцям. Звучали пісні у виконанні ансамблю «Співуча Україна», хору «Струмочки», окремих виконавців. Учні, які відвідують шкільний гурток «Прикладна інформатика»,  привітали своїх вчителів іменними листівками, зробленими власноруч.

                Зокрема, з привітальним словом виступив директор школи -Людмила Іващенко, яка відзначила нелегкий труд вчителів, професія яких є найбільш шанованою в суспільстві, побажала колегам здоров’я, щастя, натхнення, сімейного благополуччя, подякувала за їх невтомний труд.

                 День учителя - свято, що залишається з нами назавжди. Тому ми кажемо всім вчителям: нехай вистачає наснаги у вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві, успіхів у всіх справах, оптимізму й упевненості в завтрашньому дні.

Переглядів: 382 | Додав: Director

Меню сайту