Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7


17 15 14 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 16 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Червень » 10 » Веселка
11:49
Веселка

Літній пришкільний табір – це «паличка - виручалочка» для всіх батьків, які працюють. З приходом літніх канікул їм дуже важко вирішити, що робити з дітьми, котрі залишаються вдома і нічим не займаються. Вулиця, в такому випадку залишається єдиним місцем для розваг. І у такій ситуації табір – справжнє спасіння, так як дитина не сумує вдома і, одночасно, знаходиться під наглядом дорослих. Ми знаємо, що багато наших однолітків відпочивають влітку по-різному. Деякі їдуть з батьками на південь, інші по путівках до позаміських таборів, багато хто проводить канікули у своїх бабусь на селі. А ось нам прийшлось піти в дитячій пришкільний табір відпочинку при школі. І знаєте, ми не пожалкували! Тут дуже цікаво, весело, а головне - ми знову разом з нашими шкільними товаришами! Наш загін називається «Нове покоління», ми найстарші, а тому стараємось брати найактивнішу участь у житті нашого табору. Трішки розповімо про це. Кожний день розпочинається з ранкової зарядки, смачного сніданку, а далі прогулянка на свіжому повітрі та різні заходи.

 
Особливо цікавими є спортивні свята, конкурси, походи по рідному краю. Кожен тиждень підпорядковується конкретній темі, наприклад: «День охорони навколишнього середовища», «День казки», «День туристів», «День фізкультури та спорту», «День бантиків», «День розіграшів», «День книги», «День здорового гумору» та інші. Ігри та конкурси теж не прості: конкурс гумористів, конкурс антиреклами некорисних продуктів, гра-подорож «Солодке дерево», конкурс оповідок «Мій найвдаліший розіграш» та інші. І звичайно, діти просто грають, змагаються та ходять на екскурсії до місцевого музею. Їм подобається: «В таборі мені дуже цікаво, тут ніколи сумувати. І ще у нас дуже добрі вихователі» - Єлизавета, 9 років. «В таборі весело, подобаються екскурсії, і дуже смачно годують» - Дмитро, 12 років). Атмосфера в таборі доброзичлива. «З дітьми в таборі легко, - відмічає начальник табору О. В. Сукачова. – У дітей настрій зовсім інший, ніж під час навчання. Та і ми дітям даємо більше свободи. Тому абсолютно задоволені один одним. Та й батькам приємно привести додому ввечері веселу не голодну дитину, повну вражень про пережитий в таборі день». 
 
В нашем лагере не скучно. 
Всем занятия найдут. 
Воспитательницы наши 
Всех развеселят, займут. 
Но бываем мы капризны, 
Любим бегать и кричать. 
Ведь на то же мы и дети, 
Чтобы взрослым докучать. 
Но и в этом случае 
Для них мы будем лучшими. 
Потому что МЫ - ОДНА 
ОЧЕНЬ ДРУЖНАЯ СЕМЬЯ! 
Дуже добре, що в нашій школі є таке місце, куди діти приходять відпочивати, розважатись та творчо розвиватись. І взагалі, кожен проведений день в пришкільному таборі «Веселка» - це день гарного настрою! 

Переглядів: 329 | Додав: Director

Меню сайту