Вовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7


17 15 14 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 16 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 23 » ЗВІТ проекту «Вибори Президента шкільної країни «Нове покоління» – 2013»
09:24
ЗВІТ проекту «Вибори Президента шкільної країни «Нове покоління» – 2013»

  1. Організаційно-підготовчий

      Проект "Вибори президента школи - 2013" почав свою роботу з 2 вересня 2013 року і передбачав розповсюдження моделі позитивного досвіду взаємодія учнів та вчителів у житті учнівського самоврядування в школі. В проекті брали участь педагог-організатор Сукачова О. В., активісти учнівського самоврядування, вчителі та учні 5-11класів.

    З 4 вересня 2013 року у нашій школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента шкільної країни. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обовязки президента шкільного самоврядування. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. А також складання плану роботи на період президентських перегонів.

  1. Організаційно-практичний

      У ході виборів президента школи однією із найбільш актуальних проблем було складання та уточнення  списків кандидатів на посаду президента школи.

    У рамках програми організацією ШВК було надруковано 125 бюлетенів, а  також  виготовлено скриньку для таємного голосування.

09 вересня школа помітно пожвавішала, побільшало передвиборчих агіток. Команди підтримували своїх кандидатів, виявляли неабияку активність.

10 вересня о 1430 Рада міністрів на чолі з віце-президентом Жулій Кариною провела  передвиборчі дебати на тему: «Що я можу вам запропонувати!?» кандидатів на посаду президента шкільної країни «Нове покоління». Кандидатів в президенти зареєструвалося троє, а саме Смоленко Галина, учениця 8 класу, Горозій Анна, учениця 9 класу, Гога Роман, учень 9класу. До цієї зустрічі  готувалися не тільки кандидати, а  їхні команди підтримки: вчили агітаційні пісні та власні вірші, розучували рекламні сценки - мініатюри, створювали мультимедійні презентації, продумували «гостренькі» запитання.      

  Треба відзначити, що всіх присутніх вразили разючі зміни на краще всієї трійки. Всі вони говорили, що зміни в школі треба починати з себе. Тому приємний охайний зовнішній вигляд, старанна підготовка до уроків, активність у всіх шкільних справах стали нормою для цих учнів. А на самій зустрічі  всі трималися дуже достойно і коректно, давали відверті відповіді на всі поставлені запитання, навіть на ті, які стосуються власних недоліків. Щирість і прагнення вдосконалення роботи учнівського самоврядування з боку кандидатів, небайдужість в обговоренні шкільних проблем всіх присутніх учнів дають надію, що спільними зусиллями життя в школі буде ще цікавішим. Після цієї зустрічі буде не просто зробити свій вибір. Адже достойний кожен! Ще попереду багато зустрічей і відвертих розмов по класам. Але хто б не виграв ці вибори, всі готові працювати заступником, або взяти на себе відповідальність за певний напрямок роботи. Всі готові бути однією командою і вести за собою. А це радує найбільше.

     3. Узагальнено-аналітичний

    12 вересня  процес таємного голосування. У ньому взяло участь 95 осіб. За  підсумками шкільних виборів переможцем стала учениця 9 класу Горозій Анна, яка набрала 48 голосів та прем'єр-міністром -  Гога Роман, учень 9 класу, яка набрав 39 голосів.

 

 

     23 вересня на загальношкільній лінійці відбудеться інавгурація президента Шкільної країни «Нове покоління»,  на якій адміністрація школи привітає та нагородить посвідченням президента школи Горозій Анну, а також прем'єр-міністра -  Гогу Романа та міністрів семи працюючих міністерств. 

Переглядів: 1140 | Додав: Director

Меню сайту